Санаторий Медоборы - настоящая сокровищница лечебных факторов

image

Современные Медоборы - настоящая сокровищница лечебных факторов. Подольские Товтры благотворно влияют на формирование окружающего-окрестного климата. Природа наделила этот уголок и уникальными подземными сокровищами - целебными водами. Именно в этом месте и расположен санаторий "Медоборы" - прямой наследник древнего курорта. Он расположен в природной впадине, в непосредственной близости к минеральным источникам, которые используют для оздоровления.

Детальніше...

Пиво лікує ожиріння й омолоджує?

image

"Пиво п'єш - здоровим будеш" - такі слова прикрашають кабінет одного із найкращих санаторіїв України - Медобори. 

Цілющі властивості хмільного напою відомі з давніх-давен. Пиво здатне омолоджувати організм, нормалізує функції чоловічої статевої системи. А ванна з пива робить шкіру еластичною...

- За допомогою нефільтрованого "живого" пива можна лікувати низку недуг, - стверджують медики. Серед них дискінезія жовчних шляхів, хронічні холецистити, нефрити і пієлонефрити, варикозне розширення вен, цистити, атеросклероз, цукровий діабет і навіть ожиріння.

Детальніше...

Торфяная грязь лечит суставы, а испарения из пчелиных ульев очищают легкие

image

Применяя лекарственные травы, мед и минеральную воду, можно укрепить организм и избавиться от многих болезней

Многие заболевания можно предотвратить, если подумать о здоровье загодя, а не тогда, когда беда уже у ворот. Пока мы молоды и здоровы, старость кажется такой далекой, а профилактика болезней - скучным и ненужным занятием. Но есть место, где профилактику заболеваний и их лечение сумели сделать увлекательным и приятным времяпрепровождением. Это санаторий «Медоборы», который находится в селе Конопкивка Теребовлянского района на Тернопольщине. О необычных методах, применяемых здесь для оздоровления организма, мы попросили рассказать врачей этого санатория.

Детальніше...

Магія землі

image

Надворі ще холодно, а в деяких відділеннях санаторій - аромат трав і меду. Це також для лікування?

- Авжеж! Ми намагаємося застосовувати якомога більше багатств довкілля: різнотрав'я, продукту бджільництва - маємо власну пасіку. Натрійхлоридну йодобромну и мінеральну сірководневу воду призначаємо для дозованого внутрішнього вживання, ванн, різноманітних зрошень, торфогрязі - для аплікацій чи гальвано аплікацій, тампонів. А багатий рослинний світ (ми живемо в екологічно чистій зоні) використовуємо для фіто і аромотерапії. Спелеотерапія (випари соляних розчинів і випари вулиив) служить для оздоровлення органів дихання. За потреби робимо хворим озокерито-парафінові аплікації. Разом з нетрадиційним лікуванням застосовуємо і сучасні методи фізіотерапії.

Детальніше...

Пивоманія по-тернопільськи

image

За що ми любимо пиво і чим корисний цей популярний напій, а також яким пивним "збоченствам" надають перевагу тернополяни, вирішили з'ясувати кореспонденти газети "RІА плюс . До речі, вчені встановили, що щоденна склянка "живого" пива покращує роботу шлунка, пивна ванна нормалізує потовиділення, зменшує вагу тіла і омолоджує шкіру. Вперше в Україні пивом почали лікувати у санаторії "Медобори", що у селі Конопківка на Тернопіллі. Там керуються гаслом: "Пиво п'єш, здоровим будеш..." Але пивна традиція у тернополян існує здавна. Тому у нашому місті винайшли чимало цікавих рецептів, таких як пиво із томатним соком чи пиво зі сметаною...

Детальніше...