Ми пропонуємо екскурсії по цікавим історичним місцям нашого краю:

1. Почаївська лавра (104 км, до 2-ох годин) - один з найбільших чоловічих православних монастирів. Перша згадка про появу монахів пов’язується з монголо-татарською навалою. Як оповідає легенда у 1240 р. монахи рятуючись від монголо-татарського нападу втекли на захід і по дорозі зупинились на ночівлю. У сні їм з’явилася Матір Божа і вони вирішили залишитись біля тієї гори. У горі було багато печер, які слугували першим поселенцям за житло. До найбільших святинь Лаври відносяться : Почаївська Чудотворна ікона, відбиток ноги Діви Марії на камені, мощі Іова Почаївського і Амфілохія. В архітектурний ансамбль Лаври входять два собори, 5 церков, дзвіниця, келії. Основний комплекс було збудовано наприкінці  XVIІІ ст. 

2. Марійський духовний центр у Зарваниці (43 км, до 1-ї години) - одна з головних святинь греко-католиків всього світу. Здавніх давен Зарваниця прославилася своєю чудотворною іконою Божої Матері. Щоб поклонитися їй, сюди століттями приходили тисячі прочан.. Село входить в шість найбільших паломницьких місць католицької церкви.

3. Джерело св. Анни (90 км, до 1,5 години) -  Головне місце, куди паломники простують по святу воду — джерело святої Анни. Температура води в невеличкому озері цілий рік тримається на рівні 5-7 градусів за Цельсієм. За будь-якої погоди тут купаються богомольці. За легендою, якщо людина тричі зануриться у воду, цілий рік буде здорова, а жінкам свята Анна допомагає завагітніти. Секрет цілющої води — у високому вмісті кремнію, який очищає воду.

4. Кривченські печери (105 км, до 2-ох годин) Тут є одна з найкращих гіпсових печер – Кришталева. ЇЇ називають підземною перлиною Поділля. Незабутні враження справляють химерні візерунки на стінах печери, кристали, кам’яні форми.

5. Джуринський водоспадРуїни замка, XVII ст. Руїни католицького костелу, 1615 р. Руїни родинних мавзолеїв шляхтичів Понінських. «Джуринський» водоспад, 16 м.  У Заліщицькому повіті, пів милі від Дністра, серед глибокої мальовничої котловини, оточеній вінцем лісів, скель та ярів, лежить місцевість, яка, з огляду на розташування, належить до найгарніших в Галичині. Нею є Червоноград. Нині тихе подільське село, колишнє містечко, чий оборонний замок відігравав важливу роль в історії Русі

6. Замки ТернопільщиниЗа наказом Президента України від 2005 року створено національний заповідник «Замки Тернопільщини», до складу якого увійшли сім замків. Заповідник створено на базі історико-архітектурного заповідника в Збаражі, аби запобігти їх руйнації. Загальна кількість історичних об'єктів досягла десяти.